2020 m. gruodžio 1 d., antradienis

Kviečia „Kitokie atradimai"

       Kviečia https://kitokieatradimai.lt/

    Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. Taip sako visiems gerai žinoma patarlė. Šiuo patarimu pasinaudokime dabar, kai negalime bendrauti ir karantinas daugelį verčia nuobodžiauti. Kviečiame dalyvauti etnokultūriniame nuotykyje! Ieškodami kodų užsidariusioms durims atrakinti, susipažinsite su aukštaičių krašto amatais, maistu, liaudies muzika, kalba, tradicijomis ir vietovėmis. Tokią galimybę teikia naujas projektas, apie kurį plačiau galite paskaityti bibliotekos svetainėje.

    Nepabūgusiems laukiančių sunkumų ir ieškantiems smagių potyrių tereikia apsilankyti interneto svetainėje https://kitokieatradimai.lt/, susirasti patikusį žaidimą, perskaityti taisykles, telefone įsidiegti mobilą aplikaciją „Actionbound“ ir joje nuskenuoti virtualaus pabėgimo kambario QR kodą.
 
    Karantinui pasibaigus bus paskelbtas nugalėtojas – asmuo ar bendrai žaidusi komanda. Laimėtojo laukia prizas – išmanioji apyrankė. Žaisti ypač smagu, kai komandoje visa šeima.
 

     
 Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.
 

1 komentaras:

  1. Su šeima sužaidėme jau 3 kambarius. Puikus savaitgalio prasiblaškymo būdas. O ir naujo sužinojom - ne tik vaikai, bet ir mes su vyru. Būtinai sužaisime ir likusius kambarius. Tikrai labai smagu.

    AtsakytiPanaikinti

Svečiai iš Obelių

Šiandien kultūros paso programoje „Šokiai su bitutėmis“ lankėsi mokiniai net iš Obelių gimnazijos ! Pirmokai sprendė viktoriną ir atsakinėjo...